Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для процесору |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Кількість кулерів | 1 |
| Діаметр вентилятора | 90 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 25 дБ |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 103 мм |
| Глибина | 93 мм |
| Висота | 133 мм |
| Вага | 360 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип роз'єму | 3 pin |
| Виробник | Cooling Baby |
| Тип підшипника | Підшипник кочення (ball bearing) |
| Роз'єми | 1366/775/1150/1151/1155/1156/AM4/AM2/AM2+/AM3 |
| Додатково | |
| Напруга | 12В |
| Довжина кабелю (приблизно) | 200мм |
| Колір крильчатки | червоний прозорий |
|
Бюджетний кулер для Intel і AMD платформ для процесорів 1366/775/1150/1151/1155/1156/AM4/FM1/FM2/AM2/AM2+/AM3. Тепловий пакет (TDP), Вт: Intel Socket 95 Вт/AMD Socket 100 Вт
|
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴








