вверхвниз

Вентилятор (кулер) для корпусу 4pin 92 мм Nidec Ultraflo T92E12BGA7-07 серверний
240 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Z5274
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для корпусу |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Кількість кулерів | 1 |
| Діаметр вентилятора | 92 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 6500 об/хв |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 92 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Висота | 92 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Виробник | Nidec |
| Додатково | |
| Потужність | 16.08 Вт |
| Напруга | 12В |
| Номінальний струм | 1,34 A |
|
Серверний б/к вентилятор. Зверніть увагу, що вентилятор призначений для охолодження серверів і як наслідок, його рівень шуму перевищує 52 dB.
|
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴

