вверхвниз

Вентилятор (кулер) для корпусу 3pin 60 мм Minebea-Matsushita NMB-MAT серверний
180 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Z5306
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для корпусу |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Кількість кулерів | 1 |
| Діаметр вентилятора | 60 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 6800 об/хв |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Висота | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Виробник | Minebea-Matsushita |
| Додатково | |
| Потужність | 6.96 Вт |
| Напруга | 12В |
| Номінальний струм | 0.58 A |
|
Серверний б/к вентилятор. Зверніть увагу, що вентилятор призначений для охолодження серверів і як наслідок, його рівень шуму перевищує 52 dB.
|
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴




