Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для процесору |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Кількість кулерів | 1 |
| Діаметр вентилятора | 92 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1600 об/хв |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Максимальний рівень шуму | 26.1 дБ |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 128 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Висота | 131.5 мм |
| Вага | 361 г |
| Додатково | |
| Напруга | 12В |
| Сила струму | 0.13 A |
| Створюваний повітряний потік | 54.25 CFM |
| Довжина кабелю (приблизно) | 235 мм |
| Колір крильчатки | Синій |
| Споживана потужність | 1.56 W |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип роз'єму | 4 pin |
|
Система обладнана кількома кріпленнями для підтримки платформIntel LGA115X/1155/1151/1150/775 and AMD FM2/FM1/AM3+/AM3/AM2+/AM2/K8. Дві теплові трубки зі шпекового порошку контактують безпосередньо з поверхнею процесора для швидкого відведення тепла та запобігання перегріванню Просте встановлення без демонтажу материнської плати. Висока продуктивність для чипів із тепловим пакетом до 100 Вт
|
Інформація для замовлення
- Ціна: 562 ₴










