Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Призначення | Для процесору |
| Максимальна швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальний рівень шуму | 25 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 105 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Висота | 45 мм |
| Вага | 180 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип роз'єму | 3 pin |
| Виробник | Cooling Baby |
| Роз'єми | 775/1150/1151/1155/1156/AM4/FM1/K8/AM2/AM2+/AM3 |
| Додатково | |
| Напруга | 12В |
| Створюваний повітряний потік | 52 CFM |
| Довжина кабелю (приблизно) | 230мм |
| Колір крильчатки | помаранчевий |
| Сила струму | 0,28 A |
| Споживана потужність | 3.36 W |
|
Бюджетний кулер для Intel і AMD платформ для процесорів з TDP до 65W.
|
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴






