Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для процесору |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Кількість кулерів | 1 |
| Діаметр вентилятора | 92 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1200 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 28 дБ |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Висота | 135 мм |
| Вага | 280 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Виробник | Cooling Baby |
| Тип підшипника | Підшипник кочення (ball bearing) |
| Тип роз'єму | 3pin |
| Для сокетів | 1366/1200/1150/1151/1155/1156/775/AM4/FM1/FM2/AM2/AM2+ |
| Додатково | |
| Напруга | 12В |
| Довжина кабелю (приблизно) | 180мм |
| Колір крильчатки | білий |
| Колір підсвічування | різнобарвний |
|
Бюджетний кулер для Intel і AMD платформ для процесорів 1366/1200/1150/1151/1155/1156/775/AM4/FM1/FM2/AM2/AM2+ Тепловий пакет (TDP), Вт: Intel Socket 95 Вт/AMD Socket 100 Вт
|
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴






