Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Призначення | Для процесору |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Кількість кулерів | 1 |
| Стан | Вживані |
| Додатково | |
| Напруга | 12В |
| Сила струму | 0.18 A |
| Споживана потужність | 2.16 W |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип роз'єму | 3pin |
Боксовий кулер Intel LGA 1151
- Будь-які питання, що цікавлять, прохання ставити до здійснення замовлення.
- Можливе повернення протягом 14 днів з моменту продажу, транспортні послуги оплачує покупець.
- При купівлі декількох товарів, Ви економите на доставці, тому що кілька товарів будуть в одному відправленні.
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴



