| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для процесору |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Кількість кулерів | 1 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1600 об/хв |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Максимальний рівень шуму | 21 дБ |
| Матеріал радіатора | Алюміній - мідь |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 121 мм |
| Глибина | 75.5 мм |
| Висота | 135.7 мм |
| Вага | 429 г |
| Додатково | |
| Напруга | 12В |
| Створюваний повітряний потік | 55.5 CFM |
| Довжина кабелю (приблизно) | 230 мм |
| Колір крильчатки | синій |
| Сила струму | 0.13 A |
| Споживана потужність | 1.56 W |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип роз'єму | 4 pin |
| Роз'єми | Intel Socket: 130W LGA1366/LGA115X/LGA775; AMD Socket 125W: AM4/AM3+/AM3/AM2+/AM2/FM2+/FM2/FM1 |
Б/в кулер для процесора Deepcool GAMMAXX 300 у хорошому стані, в комплекті з оригінальною коробкою.
Система охолодження GAMMAXX 300 з вентилятором у формі турбіни є однією з найбільш рекомендованих для сучасних процесорів. GAMMAXX 300 підтримує технологію Core Touch для максимально швидкого відведення та розсіювання тепла. Завдяки можливості підключення додаткового вентилятора GAMMAXX 300 стане відмінним рішенням для охолодження ігрових систем.
|
Intel Socket 130W |
AMD Socket 125W |
- Ціна: 500 ₴








