
USB кабель KWS-910 5V до 9V/12V з перемикачем для WiFi роутера від повербанка
229 ₴
- Готово до відправки
- Код: Z9374
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Перехідник |
| Тип коннектора | Вилка-вилка |
| Роз'єм 1 | USB A |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |
| Довжина кабелю | 0.7 см |
USB підвищуючий кабель KWS-910 призначений для живлення WiFi роутера від USB джерела 5V. Завдяки вбудованому перемикачу можна обрати вихідну напругу 9V або 12V.
Підходить для підключення роутера до повербанка під час відключення електроенергії. Збереження доступу до інтернету можливе за умови, що обладнання провайдера також працює.
Особливості:
-
Вхідна напруга 5V (USB)
-
Вихідна напруга 9V або 12V з перемиканням
-
Світлодіодний індикатор показує обране значення
-
Максимальна вихідна потужність до 10W
-
Вихідний струм залежить від вибраної напруги та навантаження
-
Довжина кабелю близько 70 см
-
Компактний розмір
-
Підключення без налаштувань (Plug and Play)
Кабель має USB-роз’єм для підключення до повербанка або адаптера 5V та круглий DC-штекер. У комплект входить додатковий конектор 3.5×1.35 мм.
Може використовуватись не лише для роутерів, а й для інших сумісних пристроїв за умови відповідності по напрузі та потужності.
Важливо: Перед підключенням обов’язково перевірте необхідну напругу вашого пристрою. Неправильно обрана напруга може пошкодити обладнання.
Комплектація:
- USB Step-up Converter з конектором 5.5×2.1 мм
- Перехідник-Конектор 3.5×1.35 мм
- Ціна: 229 ₴








