вверхвниз

Б/В Вентилятор (кулер) для процесора Deepcool GAMMAXX 400 V2 Red
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: Z9386
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для процесору |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Кількість кулерів | 1 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1650 об/хв |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Максимальний рівень шуму | 28 дБ |
| Матеріал радіатора | Алюміній - мідь |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 129 мм |
| Глибина | 77 мм |
| Висота | 155 мм |
| Вага | 606 г |
| Додатково | |
| Напруга | 12В |
| Сила струму | 0.18 A |
| Створюваний повітряний потік | 64.5 CFM |
| Довжина кабелю (приблизно) | 280 мм |
| Для сокетів | Intel LGA1200/1151/1150/1155/1366AMD AM4/AM3+/AM3/AM2+/AM2/FM2+/FM2/FM1 |
| Колір крильчатки | прозорий |
| Споживана потужність | 2.16 W |
| Колір підсвічування | Червоний |
Б/В кулер Deepcool GAMMAXX 400 V2 Red в ідеальному стані.
Повністю справний, працює тихо та ефективно охолоджує процесор.
У комплекті є кріплення під AMD AM4, а також під Intel.
Чудово підійде для складання або апгрейду ПК.
Стан відмінний, без дефектів.
Має червону LED-підсвітку.
TDP - до 180 Вт.
Повністю справний, працює тихо та ефективно охолоджує процесор.
У комплекті є кріплення під AMD AM4, а також під Intel.
Чудово підійде для складання або апгрейду ПК.
Стан відмінний, без дефектів.
Має червону LED-підсвітку.
TDP - до 180 Вт.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴



