Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Призначення | Для процесору |
| Максимальна швидкість обертання | 1500 об/хв |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальний рівень шуму | 24 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 125 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Висота | 59 мм |
| Вага | 240 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип роз'єму | 3pin |
| Виробник | Cooling Baby |
| Тип підшипника | Підшипник кочення (ball bearing) |
| Роз'єми | 775/1150/1151/1155/1156/AM4/FM1/FM2/AM2/AM2+/AM3/AM3+/K8 |
| Додатково | |
| Напруга | 12В |
| Створюваний повітряний потік | 55.6 CFM |
| Довжина кабелю (приблизно) | 200мм |
| Колір крильчатки | чорний |
| Сила струму | 0,32 A |
| Споживана потужність | 3.84 W |
|
Бюджетний кулер сумісний із платформами 775/1150/1151/1155/1156/AM4/FM1/FM2/AM2/AM2+/AM3/AM3+/K8, потужністю до 80 Вт.
|
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴







